Każda piaskownica powinna być odpowiednio chroniona przed zanieczyszczeniami. Idealna osłona na piaskownicę powinna być lekka - tak aby można ją było łatwo zakładać i zdejmować, ale zarazem szczelna - aby mogła skutecznie zabezpieczać piaskownicę. Oferujemy Państwu tanie, ale zarazem w pełni funkcjonalne plandeki ochronne na piaskownice.

Odpowiednie zabezpieczenie piaskownicy

Zastosowanie plandeki skutecznie chroni piasek i znajdujące się w piaskownicy zabawki przed działaniem czynników atmosferycznych - wiatru, deszczu i słońca, a także przed zanieczyszczeniami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Dzięki zakupowi plandeki na piaskownice nie trzeba się już martwić o niebezpieczne zanieczyszczenia w dziecięcej piaskownicy. W naszej ofercie występują modele przytwierdzane do podłoża dzięki aluminiowym oczkom, co dodatkowo zabezpiecza plandekę przed zsunięciem się z piaskownicy.

Najwyższej jakości plandeki ochronne na piaskownice

Kupując piaskownicę z oferty naszego sklepu internetowego, zalecamy od razu zakup pasującej do niej plandeki. Zapewniamy szeroki wybór osłon na piaskownice, pasujących do piaskownic o różnych kształtach i wymiarach. Przy wyborze dobrej osłony nie bez znaczenia jest także rodzaj materiałów zastosowanych do produkcji plandeki na piaskownicę. Przykrycia na piaskownice są wykonane z wysokiej jakości trwałych materiałów - polipropylenu dodatkowo pokrytego warstwą polietylenu. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych, wszystkie plandeki do piaskownicy są odporne na wodę i pleśń i bardzo łatwe w zachowaniu w czystości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl