"Infolinia

Najczęściej kupowane

Promocja - materac HEVEA Junior 160x80

Blog kategorie
Blog wpisy

Jak wybrać najlepszy kitchen helper dla dzieci?

Kitchen helper rozwija niezależność dziecka oraz zgodnie z zasadami Montressori, uczy je zaangażowania w codzienne zadania od najmłodszych lat. Ułatwia też codzienne przygotowywanie posiłków z dzieckiem, które jest wtedy bezpieczne.

Pomocnik kuchenny to mebel, który przynosi wiele korzyści Tobie i Twoim dzieciom. "Pomóż mi zrobić to samemu" (Maria Montressori) to słowa, które pokazują wewnętrzne potrzeby Twojego dziecka. Rolą rodziców jest bycie przewodnikiem dziecka i nauczycielem niezależności.

Wysyłka

1. Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

2. Przesyłki nadajemy od poniedziałku do piątku, w terminie do 10 dni roboczych od złożenia kompletnego zamówienia i od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (nie dotyczy przesyłek za pobraniem). W przypadku bardzo dużej ilości zamówień, czas realizacji może wydłużyć się powyżej 10 dni roboczych, gdyby taka sytuacja nastąpiła niezwłocznie o tym poinformujemy.

3. Reklamacje wynikające z winy kuriera rozpatrywane będą tylko wtedy, jeśli spiszą Państwo protokół szkodowy w dniu dostarczenia przesyłki. Prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, aby uniknąć kłopotów i nieporozumień.

4. Prosimy zwracać szczególną uwagę na uszkodzenia i wgniecenia opakowania. Jeśli jakiekolwiek wgniecenia są widoczne prosimy o zaznaczenie opcji "TAK" w punkcie 2 protokołu szkody.

 

fantastyczne łóżka dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl