"Infolinia

Najczęściej kupowane

Promocja - materac HEVEA Junior 160x80

Blog kategorie
Blog wpisy

Jak wybrać najlepszy kitchen helper dla dzieci?

Kitchen helper rozwija niezależność dziecka oraz zgodnie z zasadami Montressori, uczy je zaangażowania w codzienne zadania od najmłodszych lat. Ułatwia też codzienne przygotowywanie posiłków z dzieckiem, które jest wtedy bezpieczne.

Pomocnik kuchenny to mebel, który przynosi wiele korzyści Tobie i Twoim dzieciom. "Pomóż mi zrobić to samemu" (Maria Montressori) to słowa, które pokazują wewnętrzne potrzeby Twojego dziecka. Rolą rodziców jest bycie przewodnikiem dziecka i nauczycielem niezależności.

Gwarancja

Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym bellaluni.pl są nowe i objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta.

Szczegółowe warunki gwarancji: gwarancja.pdf

wysoka jakość produktów

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w w Naszym sklepie internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie zakupionego w Naszym sklepie przedmiotu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie tej rzeczy.

Szczegółowe warunki zwrotu znajdą Państwo w dziale "Reklamacje i zwroty".

Łóżka dla dzieci marki BellaLuni produkowane są z najwyższej jakości płyty laminowanej KRONOSPAN, o obniżonej zawartości formaldehydu.

Certyfikat jakości płyt meblowych używanych do produkcji łóżka dziecięce BellaLuni

Atest Higieniczny płyt meblowych KRONOSPAN na łóżka dziecięce z barierką ochronną

gwarancja wygodnego snu dziecka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl