Piaskownica dla dzieci. Najpiękniejsze chwile mojego dzieciństwa... 0

Piaskownica drewniana na podwórku

Wspomnienia z dzieciństwa wywołują lekkie drżenie mojego serca i ciepło na duszy. Do dziś mam przed oczami drewnianą piaskownicę na podwórku w moim domu rodzinnym. Pamiętam, że odwiedzały mnie dzieci z pobliskich domów. Dzieci niezdarnie ciągnęły za sobą worki z przeróżnymi zabawkami do piasku. Czegóż tam nie było! Koparki, lalki, foremki w przeróżnych kształtach, grabki, wiaderka i łopatki. Od małego spędzaliśmy w piaskownicy większą część dnia. Zabawom nie było końca. Były biegi i gonitwy dookoła piaskownicy, było wspólne budowanie zamków z piasku. Pamiętam, że uwielbialiśmy również zakopywać swoje stopy i robić przeróżne psikusy.

Cudowni rodzice to cudowne wspomnienia

Nie tylko moi rodzice posiadali ogród, ale byli tymi, którzy naprawdę chcieli poświęcić ten kawałek ziemi dla nas - dla dzieci i kupili piaskownicę. Innym rodzicom nie mieściło się w głowie, by tak "zdewastować" swoje podwórko. Woleli, by ich pociechy przychodziły pobawić się do nas lub na miejski plac zabaw. Dzieci z chęcią odwiedzały nasz dom i spędzały czas na zabawach w piaskownicy. Czasem z nutką zazdrości patrzyły na moich rodziców, którzy naprawdę dbali o to, bym ja i mój mieliśmy szczęśliwe dzieciństwo.

Dziś moi rodzice mają już trójkę wnuków i ogród z piaskownicą oraz całym placem zabaw. Dzieci kochają ich odwiedzać!

BellaLuni - firma, której ufamy

Mój i mojego Męża dom jeszcze się buduje, ale już wiemy, że na pewno znajdzie się miejsce w ogrodzie, gdzie stanie piaskownica drewniana BellaLuni. Dlaczego akurat tą piaskownicę kupimy? Firma BellaLuni jest firmą rodzinną, która powstała z pasji do tworzenia mebli oraz wielu innych produktów dla dzieci. Jest to polska firma z tradycjami i wartościami na których oparte jest funkcjonowanie całej organizacji. Właściciele wspierają społeczność lokalną oraz zapewniają zatrudnienie kilkunastu osobom. To wszystko ma dla mnie ogromne znaczenie, podobnie jak to, że produkty BellaLuni mogę nabyć w konkurencyjnej cenie.

Przywiązuję się do sprawdzonych marek i jestem wierna firmie BellaLuni od lat. Pierwszym zakupem było łóżeczko niemowlęce dla synka, później kolejne, większe łóżko w kształcie samochodu dla mojego dwulatka z materacem Hevea. Następnie były rowerki biegowe, lampki, kitchen helper i wiele innych. Teraz przyszła pora na drewnianą piaskownicę. Mój mały decydent z chęcią sam wybierze ulubiony model piaskownicy BellaLuni. Ja wybrałabym piaskownicę zamykaną z ławeczkami, które po zamknięciu chronią piasek przed ew. wizytami zwierząt. Poza tym piaskownica ta posiada wygodne oparcie.

Piaskownica dla dzieci - w drodze po niezapomniane chwile

Mam nadzieję, że i moje dziecko będzie kiedyś ze wzruszeniem wspominało zabawy w piaskownicy. W końcu obecnie przeżywa swoje najpiękniejsze, ale i najważniejsze lata w życiu. Będą one wpływały na Jego dorosłe życie. Zamiast telewizji, gier komputerowych czy tabletu, staram się oferować swojemu dziecku zabawę w piaskownicy, spacery, wycieczki rowerowe i czytanie książek. To dobry wybór, który rozwija go zarówno fizycznie, psychicznie i intelektualnie. Kiedy patrzę, jak się bawi podczas wizyt u dziadków w pięknej piaskownicy BellaLuni, nie mam wątpliwości, że będzie to bardzo dobra inwestycja.

A Wy - jakie macie zdanie dotyczące piaskownicy w rodzinnym ogrodzie? Jakie macie wspomnienia ze swojego dzieciństwa związane z zabawami w piasku?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl