Lato to wyjątkowy okres dla naszych dzieci gdyż spędzają mnóstwo czasu na świeżym powietrzu i mają dużo czasu na zabawę. W tym przypadku kolorowe piaskownice drewniane dla dzieci przyniosą mnóstwo frajdy bawiącym się dzieciakom i nie tylko. W naszych ogrodach na wiosnę i w lecie jest mnóstwo kolorów a piaskownica kolorowa jest ich dopełnieniem tworząc tym samym niesamowity klimat. Każdy z nas wie, jak dzieci kochają zabawę w piaskownicy, a patrząc na dzisiejsze czasy powinniśmy się cieszyć iż dziecko może na chwile odejść od cudów obecnej technologii i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu.

Piaskownice są w pełni zamykane, dlatego po zabawie można piaskownice zamknąć nie martwiąc się , że w międzyczasie do piasku dostaną się jakieś niechciane przedmioty czy zanieczyszczenia. Piaskownice drewniane z ławeczkami dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Sami możemy wybrać jaki kolor bardziej będzie pasował do naszego ogrodu i naszej pociechy.

W przypadku kiedy stwierdzimy, iż żaden z powyższych kolorów pasować nie będzie możemy zdecydować się na zakup piaskownicy w stanie  surowym, która jeszcze nie jest zaimpregnowana i pomalowana. Pomalujemy ją samemu, wybierając idealny dla nas kolor.

Decydując się na zakup piaskownicy należy również pamiętać o zakupie bezpiecznego piasku dla naszego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl