Kitchen helper to praktyczny pomocnik kuchenny dla dzieci. Z jednej strony ma on umożliwić maluchom czynne branie udziału we wspólnym przyrządzaniu posiłków, natomiast z drugiej, ma uchronić go przed zagrożeniami czyhającymi w kuchni. Kuchenny helper to doskonały wybór dla każdego, kto chce zadbać o bezpieczeństwo pociechy, która towarzyszy mu podczas pichcenia.

Zalety korzystania z pomocnika kuchennego

Dzieci uwielbiają biegać po kuchni i smakować przygotowanych już posiłków, ale wiele z nich lubi też pomagać swoim rodzicom w gotowaniu lub pieczeniu. Aby umożliwić im bezpieczne przyrządzanie smakowitych potraw u boku dorosłych, powstał specjalny kitchen helper dla dzieci. Umieść go w swojej kuchni i pozwól dziecku być samodzielnym! Wzmocnisz przy tym jego wiarę we własne możliwości, a dodatkowo wpłyniesz na jego kreatywność i przede wszystkim zapewnisz mu mnóstwo świetnej zabawy. Nie obejdzie się bez wdzięczności dziecka — na jego ustach z pewnością wymaluje się uśmiech, a Ty zyskasz nowego pomocnika i dwie wolne ręce.

Pozwól dziecku na samodzielność i rozwój

Wystarczy wyobrazić sobie, ile radości sprawia dziecku wysmarowanie dłoni masłem czy obsypanie się mąką. Zazwyczaj towarzyszy temu piękny zapach unoszący się w kuchni i przede wszystkim wspaniała, rodzinna atmosfera. Tak tworzy się obraz udanego dzieciństwa, za którym maluch w przyszłości zatęskni. Pozwól mu spędzać czas przy Twoim boku, nawet kiedy jesteś w kuchni — daj mu wykazać się samodzielnością i udowodnić, że może być doskonałym pomocnikiem.

Cichy opiekun, czyli kitchen helper dla dzieci

Skutecznie wpływaj na rozwój swojego dziecka zgodnie z nauką Marii Montessori! Wystarczy, że wyposażysz się w praktyczny pomocnik kuchenny. Nie zajmie on dużo miejsca w domu, a zawsze, kiedy Twoja pociecha będzie chętna pomagać Ci w kuchni, będziesz mógł go wyciągnąć i cieszyć się nieocenionym wsparciem. Nasz kitchen helper dla dzieci jest jednocześnie źródłem dobrej zabawy i szansą na pozyskanie nowych umiejętności. Dla Ciebie to niewidzialny opiekun, który zadba o bezpieczeństwo szkraba i uchroni go przed upadkiem, kiedy Ty akurat nie będziesz patrzeć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl