Kitchen helper – pomocnik kuchenny dla dzieci

Zalety korzystania z pomocnika kuchennego dla dzieci

Kitchen helper to praktyczny pomocnik kuchenny dla dzieci. Z jednej strony ma on umożliwić maluchom czynne branie udziału we wspólnym przyrządzaniu posiłków, natomiast z drugiej ma uchronić je przed zagrożeniami czyhającymi w kuchni. Kitchen helper stanowi doskonały wybór dla każdego, kto chce zadbać o bezpieczeństwo pociechy towarzyszącej mu podczas pichcenia.

Pozwól dziecku na samodzielność i rozwój z pomocnikiem kuchennym

Wystarczy wyobrazić sobie, ile radości sprawia dziecku wysmarowanie dłoni masłem czy obsypanie się mąką. Zazwyczaj towarzyszy temu piękny zapach unoszący się w kuchni i przede wszystkim wspaniała, rodzinna atmosfera. Tak tworzy się obraz udanego dzieciństwa, za którym maluch w przyszłości zatęskni. Pozwól mu spędzać czas przy Twoim boku, nawet kiedy jesteś w kuchni — daj mu wykazać się samodzielnością i udowodnić, że może być doskonałym pomocnikiem. Kitchen helper umożliwi Wam bezpieczne, wspólne gotowanie połączone z zabawą.

Cichy opiekun, czyli kitchen helper dla dzieci

Skutecznie wpływaj na rozwój swojego dziecka zgodnie z nauką Marii Montessori! Wystarczy, że wyposażysz się w praktyczny pomocnik kuchenny dla dzieci. Nie zajmie on dużo miejsca w domu, a zawsze, kiedy Twoja pociecha będzie chętna pomagać Ci w kuchni, będziesz mógł go wyciągnąć i cieszyć się nieocenionym wsparciem. Nasz kitchen helper dla dzieci jest jednocześnie źródłem dobrej zabawy oraz szansą na pozyskanie nowych umiejętności. Dla Ciebie to niewidzialny opiekun, który zadba o bezpieczeństwo szkraba i uchroni go przed upadkiem, kiedy Ty akurat nie będziesz patrzeć. Pomocnik kuchenny sprawdzi się w każdej rodzinnej kuchni. Przekonaj się, ile radości sprawi Tobie, a także Twojemu dziecku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl