Jeszcze kilkanaście lat temu nie było możliwości aby nasze dzieci bawiły się we własnych drewnianych piaskownicach ale ozdobionych kolorowym nadrukiem. Ale czasy się zmieniły i technologia poszła tak do przodu, że w chwili obecnej, nawet piaskownica z nadrukiem nie sprawia większych problemów w produkcji.

Na naszej przemysłowej drukarce wykonujemy wysokiej jakości, kolorowy nadruk UV. Oczywiście nadruk ten wykonujemy na piaskownicy drewnianej własnej produkcji, a motyw jaki drukujemy to kolorowy obraz dżungli z jej zwierzętami. Jakość nadruku naprawdę jest perfekcyjna, co wraz z solidnością piaskownicy, daje naprawdę bardzo dobry produkt dla naszych dzieci. Zamknięcie piaskownicy czyli jej pokrywa na której w całości drukowany jest motyw dżungli  komponuje się znakomicie i na pewno będzie wyróżniającym się elementem w Państwa ogrodzie.

Należy również pamiętać aby do zakupu piaskownicy zaopatrzyć się w dobrej jakości piasek i wymieniać go przynajmniej dwa razy w sezonie. Im dłużej nasze drewniane piaskownice z przykryciem będą przez nas pielęgnowane i będziemy o nie dbać tym bardziej będzie to dla nas opłacalne, gdyż po prostu będą nam służyć przez wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl