Piaskownica z daszkiem produkowana przez naszą firmę to produkt wyjątkowy dlatego, że trafia wprost w ręce naszych pociech. Jak wiemy dzieci potrafią mieć wysokie wymagania dlatego też nasze piaskownice muszą być  zaprojektowane w sposób perfekcyjny. Nasze piaskownice dla dzieci robimy z najlepszej jakości drewna sosnowego starannie przez nas dobieranego.

Dlaczego piaskownica drewniana z daszkiem to lepsze rozwiązanie od piaskownicy tradycyjnej ?

Ponieważ piaskownica z zadaszeniem chroni nasze dziecko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i wiatrem. Istotną sprawą jest również fakt iż nasze piaskownice składa się samemu wedle dołączonej przez nas instrukcji, jest to świetna sprawa dla naszego dziecka gdyż można wspólnie montować piaskownicę ucząc dziecka od małego majsterkowania. Zapewniamy iż przy składaniu naszych piaskownic dzieci bawią się rewelacyjnie mając możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu z najbliższymi. Odciągamy tym samym nasze pociechy  od komputera, gier video czy telefonów zastępując to zabawą na świeżym powietrzu to doskonałe rozwiązanie. 

zabawie i chronić piasek dla naszego dziecka przed zwierzętami.  Ważnym aspektem jest jeszcze tkanina która została użyta  do zadaszenia naszej piaskownicy, została wykonana ze 100% tkaniny poliestrowej  dzięki czemu jest całkowicie wodoodporna.

Czy wybierzemy piaskownicę z ławeczkami standardową czy będzie to piaskownica z daszkiem i ławkami jedno jest pewne, będzie to doskonała decyzja na której zyskają nasze dzieci mogąc spędzać czas na świeżym powietrzu z dala od ówczesnej technologii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl