zabawa dzieci w zamykanej piaskownicy

Nasza piaskownica drewniana zamykana wyróżnia się jakością wykonania i dbałością o najmniejszy detal. Wykonane są z najlepszych materiałów, zaimpregnowane tak, aby nie straszne im były warunki pogodowe ani owady. Jesteśmy firmą, która stawia na bezpieczeństwo i funkcjonalność. Nasza piaskownica dla dzieci zamykana posiada zamknięcie dzięki czemu zwierzęta nie będą już więcej zanieczyszczać piasku, a nasze dziecko jest bardziej chronione przed bakteriami!

Piaskownice dla dzieci zamykane to najlepszy wybór dla naszego dziecka. Zaokrąglone krawędzie zostały wyprofilowane tak, aby nasze pociechy były zabezpieczone przed przypadkowym rozcięciem czy zadrapaniem. Dzięki dokładnie wyszlifowanej powierzchni drzazgi przestały być problemem. Wieloletnie doświadczenie na rynku doprowadziło nas do miejsca, gdzie dopracowaliśmy piaskownice tak, aby sprawiały maksymalnie dużo radości dzieciom, a dorosłym pozwalały na pełną kontrolę tego co robią ich pociechy. Ławki, które są w każdym modelu umożliwiają odpoczynek na świeżym powietrzu w gronie swoich uciech. Podwórko stanie się ulubionym miejscem Twojego dziecka, a piaskownica pozwoli na wspólne spędzanie czasu podczas ciepłych dni.

Posiadamy szeroki wybór rozmiarów co umożliwia dobranie piaskownicy do praktycznie każdego ogrodu. Piaskownica ogrodowa jest teraz bardzo popularna a nasz produkt idealnie wkomponuje się w każdy przydomowy ogród sprawiając dużo frajdy naszym najmłodszym pociechom.  Piaskownica drewniana to również doskonały wybór patrząc z perspektywy zdrowia dla naszego dziecka, spędza ono wtedy czas na świeżym powietrzu a nie przed telewizorem.

Oferujemy również, piaskownice drewniane z daszkiem to również doskonały wybór dla naszej pociechy ze względu na bezpieczeństwo i ochronę przed słońcem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl