dobra zabawa w sześciokątnej piaskownicy

Każde dziecko lubi zabawę w piasku, ale pozwalając mu w ten sposób spędzać czas, chcemy mieć pewność, że nic nie będzie zagrażało jego bezpieczeństwu. Dlatego na placach zabaw pojawiają się kwadratowe lub piaskownice sześciokątne, których zawartość stanowi piasek dostosowany do zabawy. Bezpieczny, nieskażony, dzięki czemu Twoje dziecko nie zarazi się bakteriami. To obowiązkowy element każdego placu zabaw, ale nie tylko. Również na działkach czy w ogrodach można montować piaskownice drewniane sześciokątne – to element, który zajmie uwagę Twojego dziecka, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie pracować przy uprawie roślin czy warzyw.

Nasze produkty powstają z wysokiej jakości drewna sosnowego, odpornego na czynniki atmosferyczne – deszcz, promienie słoneczne. Dzięki temu mogą służyć przez wiele lat bez względu na to, jak często będą eksploatowane.

Piaskownice sześciokątne dla dzieci mają tę zaletę względem standardowych rozwiązań, że zapewniają więcej miejsc siedzących. Naraz mogą być użytkowane przez sześcioro maluchów, a każdego z nich ucieszą kolorowe elementy znajdujące się w zestawie. Siedziska są trwałe, dzięki czemu nie zapadają się bez względu na to, ile waży Twoja pociecha. Dzięki zastosowanym materiałom piaskownice drewniane sześciokątne są stabilne, nawet wtedy, gdy maluchy siadają po jednej stronie. Oferujemy produkt w wersji surowej lub impregnowanej – doskonale sprawdzi się w aranżacji działki, przydomowego ogródka czy profesjonalnego placu zabaw. Wszędzie tam, gdzie oczekuje się sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań dla Twojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl