Czas realizacji zamówień

Natychmiast po złożeniu zamówienia w naszym sklepie otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Zamówienie nie jest realizowane dopóki Kupujący nie potwierdzi jego akceptacji. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Państwo będą na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = czes realizacji zamówienia + czas dostawy

Czas realizacji zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Państwa formy dostawy.

Wysyłki realizujemy w dni robocze zazwyczaj 5-10 dni od złożenia kompletnego zamówienia, tj. potwierdzenia zamówienia z zamieszczeniem wszystkich niezbędnych informacji o kupowanym towarze (zależnych od wybranego modelu produktu), a także zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (nie dotyczy przesyłek za pobraniem).

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiają Państwo większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu prosimy o kontakt z nami lub odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W przypadku bardzo dużej ilości zamówień, czas realizacji może wydłużyć się powyżej 10 dni roboczych, gdyby taka sytuacja nastąpiła niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
x

POCZEKAJ !

Nie odchodź z pustymi rękami

Zapisz się do newslettera !

Możesz zyskać nawet 20% rabatu

Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe