BellaLuni - blog z myślą o dzieciach

Piaskownica dla dzieci. Najpiękniejsze chwile mojego dzieciństwa... 0

Wspomnienia z dzieciństwa wywołują lekkie drżenie mojego serca i ciepło na duszy. Do dziś mam przed oczami drewnianą piaskownicę na podwórku w moim domu rodzinnym. Pamiętam, że odwiedzały mnie dzieci z pobliskich domów. Dzieci niezdarnie ciągnęły za sobą worki z przeróżnymi zabawkami do piasku. Czegóż tam nie było! Koparki, lalki, foremki w przeróżnych kształtach, grabki, wiaderka i łopatki. Od małego spędzaliśmy w tej piaskownicy większą część dnia.

Zabawom nie było końca...

czytaj całość »
Meble dziecięce i młodzieżowe 0

Według najnowszych badań psychologów pokój dziecięcy powinien odzwierciedlać charakter oraz osobowość dziecka. Należy przy tym pamiętać, że pokój dla dziecka musi być bezpieczny, funkcjonalny oraz stymulować prawidłowy rozwój, zarówno umysłowy, jak i ruchowy. Meble dziecięce znajdujące się w pokoju powinny być dostosowane do wysokości dziecka tj. mieć taką wysokość, aby dziecko bez problemu mogło dosięgnąć swoich rzeczy - dotyczy to zarówno łóżka, biurka, jak i szafek.

czytaj całość »
Jak urządzić pokój dla dziecka? 0

Nad tym i wieloma innymi pytaniami dotyczącymi m.in. wykorzystania ograniczonej powierzchni pokoju dziecka, zastanawia się codziennie wiele rodziców. Rozwiązaniem tego problemu są meble BellaLuni ! Sprawdź jakie meble dla Twojego dziecka mamy do zaoferowania. Nie będziesz zawiedziony.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl